Наш магазин здійснює доставку товарів до більшості населених пунктів України та, по можливості, у найкоротші терміни для Вашої зручності. Під час покупки Ви можете вибрати такі способи доставки товару:

Самовивіз. Здійснюється силами покупця з нашого магазину :*

- "Хан-Тенгрі" Миколаїв, вул Фалєєвська 35 А

* Після уточнення наявності нашим менеджером.

Доставка транспортною компанією Нова пошта. Після підтвердження замовлення ми відправляємо товар вказане місто на ПІБ одержувача. Терміни доставки можуть змінюватись від 1 до 5 днів. Зверніть увагу, що замовлення отримані до 12:00 за наявності товару на складі - відправляються день у день.

ВАЖЛИВО! Великогабаритні товари (плавзасоби: каяки, байдарки, катамарани та подібні) відправляються за рахунок покупця незалежно від суми замовлення.

Адреси представництв Нової пошти вказані на сайті компанії Novaposhta.ua. Крім того, отримання товару Новою Поштою можливе також накладеним платежем (оплата товару при отриманні). У такому разі покупець несе додаткові витрати на пересилання грошей продавцю (20 грн + 2% від суми).

Варіанти оплати.

Готівкою/карткою

  1. Оплата готівкою можлива при самовивозі в Миколаєві На підтвердження оплати ми надаємо Вам товарний чек.
  2. Оплата у відділені НП при отриманні замовлення відправленого накладеним платежем.

Банківською карткою

Оплата за банківською карткою здійснюється наступним способом:

- грошовий переказ на картку банку, реквізити якої будуть доступні одразу після оформлення замовлення на сайті. Зверніть увагу, що комісія за послуги банку може становити до 0,5% і, в такому разі, має бути додана до Вашої суми замовлення.

Безготівковій розрахунок (без ПДВ)

Після опрацювання Вашого замовлення виставляється рахунок для оплати.