Наш магазин здійснює доставку товарів до більшості населених пунктів України та, по можливості, у найкоротші терміни для Вашої зручності. Під час покупки Ви можете вибрати такі способи доставки товару:

Самовивіз. Здійснюється силами покупця з нашого магазину :*

- "Хан-Тенгрі" Миколаїв, вул Фалєєвська 35 А

* Після уточнення наявності нашим менеджером.

Доставка транспортною компанією Нова пошта. Після підтвердження отримання оплати ми відправляємо товар вказане місто на ПІБ одержувача. Терміни доставки можуть змінюватись від 1 до 5 днів. Зверніть увагу, що замовлення отримані до 12:00 за наявності товару на складі - відправляються день у день.

ВАЖЛИВО! Великогабаритні товари (плавзасоби: каяки, байдарки, катамарани та подібні) відправляються за рахунок покупця незалежно від суми замовлення.

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ ТИМЧАСОВО НЕ ПРИЙМАЄМО! ВІДПРАВЛЕННЯ ТОВАРІВ ПО ПОВНІЙ ПЕРЕДОПЛАТІ ЗІ 100% СТРАХОВКОЮ!

Адреси представництв Нової пошти вказані на сайті компанії Novaposhta.ua. Крім того, отримання товару Новою Поштою можливе також накладеним платежем (оплата товару при отриманні). У такому разі покупець несе додаткові витрати на пересилання грошей продавцю (20 грн + 2% від суми).

Безкоштовна доставка не розповсюджується на товари, куплені за акцією!

Готівкою при отриманні

Оплата готівкою можлива при самовивозі в Миколаєві На підтвердження оплати ми надаємо Вам товарний чек.

Банківською карткою

Оплата за банківською карткою здійснюється наступним способом:

- грошовий переказ на картку банку, реквізити якої будуть доступні одразу після оформлення замовлення на сайті. Зверніть увагу, що комісія за послуги банку може становити до 0,5% і, в такому разі, має бути додана до Вашої суми замовлення.