Туристичний магазин Hantengry працює на ринку туристичного спорядження з 2005 року. Ми пропонуємо широкий спектр спорядження для активного відпочинку, відпочинку на природі, гірського та пішохідного туризму, альпінізму та висотних робіт (промальп).

Ми представлені не лише в інтернеті. У нас є звичайний "offline" магазин спорядження для туризму та відпочинку. Тому всі товари, представлені у нас на сайті, ви можете побачити, потримати та приміряти в магазині за адресою Миколаїв, вул. Фалеевська 35 А (магазин Патріот).

  1. Туристичний одяг (куртки та штани, термобілизна, термовзуття) та взуття, намети та рюкзаки, спальники та туристичні килимки, для екстремальних та не дуже видів спорту.
  2. Альпіністське спорядження: жумари, кролі, шанти, стопери, "восьмерки", грі-грі, тиблоки, карабіни дюралеві та сталеві, ролики, альпіністські каски, страховочні системи, верви, ледоруби та кошки. А також інше спецспорядження.
  3. Кемпінгове спорядження: ліхтарики, сидіння, пилки кишенькові, похідна посуда, ножі, термоси, тенти, компаси, ременеві набори, газові та бензинові горелки та лампи.
  4. Спорядження для висотних робіт: страховочні системи, статична верви, сидіння та багато іншого.
  5. Обладнання для арбористики: захвати, гафи, карабіни, страховочна верви та інше.
  6. Рятівне спорядження на воді: рятувальні круги, рятувальні жилети тощо. На всє висотне спорядження є необхідні документи: паспорт, протокол випробування та інше.

У нас представлені основні світові та вітчизняні бренди.

"Montane", "Craft", "Deuter", "Lowe Alpine", "Osprey ", "Petzl", "Climbing Technology", "Tatonka", "Tendon", "Asolo", "La Sportiva", "THERMAREST", "Pinguin", "Black Diamond", "Rock Empire", "Extremities", "FA", "Fire-Maple", "Gibbon", "Jetboil", "Julbo", "Katadyn", Harchi та багато інших компаній.

Магазин Hantengry активно співпрацює з дитячими туристичними гуртками та туристичними клубами. Можемо підібрати туристичне спорядження для спортивної команди або укомплектувати наметовий табір за оптимальною ціною.

Наш інтернет-магазин Hantengry.com.ua відправляє замовлене туристичне спорядження по всій Україні (Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя та інші міста нашої країни). Швидка відправка, приємна ціна на товари та широкий асортимент туристичного спорядження роблять покупку в нашому інтернет-магазині зручною та комфортною.

Наші співробітники самі ходять в гори, сплавляються по річках або займаються скелелазанням. Тому ми зможемо проконсультувати та підібрати необхідне спорядження для походу Карпатами, трекінгу по Лікійській тропі (Туреччина), сплавів по Бузі або Дністру та інше.

Наша мета: допомогти вам вибрати правильне спорядження для ваших завдань та забезпечити вас всім необхідним для комфортного та безпечного відпочинку на природі.