1. Назва «термобілизна» використовується лише у країнах колишнього СРСР. Правильно називати термобілизну "1-й шар" або "функціональна білизна". Але ми для зручності будемо дотримуватися більш поширенного зараз терміну - «термобілизна». Частка «Термо» багатьох вводить в оману і вони думають, що термобілизна сама гріє. Це не так.

 

2. Найважливіша функція термобілизни – це відведення вологи від тіла. Вологий одяг не в змозі зберігати тепло взимку і створювати комфорт влітку, для саморегуляції організму доводиться витрачати додаткову енергію. А термобілизна тим і добра, що практично не вбирає вологу, а просто відводить її від тіла на зовні (або на другий шар)

 

3. Термобілизна не гріє сама собою, а лише зберігає тепло, що виділяється Вами. Тому, вибираючи термобілизну, варто враховувати, для чого і в яких умовах Ви її носитимете.Термобілизна шерстяна Lasting Wity+Wicy

 

4. Термобілизна має щільно облягати тіло, як друга шкіра, але при цьому не здавлювати та не сковувати Ваші рухи. Якщо термобілизна буде Вам завелика – вона не буде «працювати». Кількість швів мінімальна, завдяки чому можливість натертостей зводиться до мінімуму. Крім того, в якісній термобілизні, з тією ж метою шви роблять плоскими.

 

5. Термобілизну ніхто не тестує, на яку температуру вона розрахована. Якщо на упаковці написано температуру використання – це маркетинговий хід. Так легше продавати. Прорахувати, на яку температуру підходить термобілизна неможливо. Це залежить від погодних характеристик (сильний вітер, мороз, вологість тощо) та від одягу одягненого поверх комплекту термобілизни. Влітку можна ходити лише у термофутболці і Вам буде комфортно. Восени ви одягнете поверх фліс і знову комфортно. Взимку додати гірськолижну курточку і Вам тепло. Ми трохи перебільшили для наочності.

 

6. Термобілизна буває синтетичною, вовняною та комбінованою. Синтетичне добре відводить вологу та швидше сохне, але гірше зберігає тепло. Вовняне гірше відводить вологу та сохне, але краще зберігає тепло. Комбіноване – це середній варіант 

 

7. Термобілизна для активного та пасивного відпочинку відрізняються.

1. Для занять активними видами спорту взимку (до кінця дня Ви вже в теплі та затишку) найкраще підходить синтетична термобілизна.

2. Для зимових прогулянок (погуляти з дитиною, вигуляти собаку тощо) – вибирайте вовняну термобілизну.

 

8. Термобілизни використовується як перший шар у багатошаровій системі одягу. І воно НЕ БУДЕ працювати, якщо Ви поверх термобілизни одягнете вовняний (або штучний) светр або куртку, що не дихає. Другий шар – це фліс, а третій – дихаюча захисна куртка.

 

9. Бавовняної термобілизни не буває. Точніше буває, але це не термобілизна. А просто спідня білизна.

 

10. В ідеалі мати два комплекти термобілизни. В одному спиш, а в другому вдень активуєш.

 

11. Дешевої теплої (зимової) термобілизни не буває. Ну не може комплект гарної термобілизни у продажу коштуватиме 500-700 грн. Пам'ятайте: дешева рибка - погана юшка!

 

12. Якщо Ви довго перебуваєте на морозі БЕЗ активних дій (торгівля на вулиці, охорона тощо) – Вам термобілизну не треба. Вибирайте традиційний одяг з вовни, флісу та пуху, а на тіло одягнути будь-яку зручну теплу білизну.